Sklep Internatowy „GIMIMORE” nie powstał bez przemyślenia jest on efektem długotrwałych planów i przemyśleń. Zainteresowanie nowinkami modowymi, nowymi trendami, nie są nam obce. Dzięki zróżnicowanemu stylowi, klasie i kulturze modowej jesteśmy w stanie dotrzeć do dużej grupy klientów. Zdając sobie sprawę, że każdy posiada indywidualny gust i smak chcemy sprostać Waszym wymaganiom i tym chcemy się wyróżniać. Wszystko co powstało w Naszym sklepie jest przemyślane i dopracowane tak aby Naszym klientom ułatwić i uprzyjemnić  zakupy.

Celowo została pominięta zakładka „Najczęściej zadawane pytania” Dlaczego ? bo mało kto z niej korzysta, my również z niej NIE korzystamy. Szanujemy Naszych klientów i z wielką radością odpowiemy na każde pytanie, dlatego zachęcamy do korzystania z “Live chat”,  Facebooka lub Instagrama – czekamy tam właśnie na Ciebie.

Unikamy sloganów ( Najbogatsza oferta , Oferujemy wysoką jakość w niskiej cenie itp.). Pragniemy by to Klienci sami wypracowali zdanie i opinię na Nasz temat. Posiadamy szeroki asortyment jednak w rozsądnych ilościach.

GIMIMORE tak jak sam nazwa wskazuje w wolnym tłumaczeniu Dawać Więcej to jest właśnie Nasze zadanie. Indywidualność i klasyka, różnorodność i prostota. U nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Unikając pustosłowia kierujemy się zasadą Traktuj innych tak jak sam byś chciał być traktowany. Każdego naszego Klienta traktujemy jak najcenniejszego i najbardziej wartościowego, unikamy kategoryzowania, oceniania, każdy klient jest dla nas tak samo wartościowy. Każdemu poświęcamy taką samą uwagę. Opieramy tą zasadę na naszych wcześniejszych prywatnych i zawodowych doświadczeniach.

Unikając hipokrytyzmu powiemy wprost zależy nam na sprzedaży, jednak również na świetnych relacjach z Klientem, Wasze uwagi, opinie i spostrzeżenia są na wagę złota, zatem zachęcamy do otwartych i szczerych wypowiedzi. Mamy nadzieje, że Gimimore będzie Wam towarzyszyć w dni powszednie i od święta, gdy idziecie do pracy i na randkę, do szkoły i na spotkanie z przyjaciółmi. Pragniemy by Gimimore był polecany przez Was jako miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Aspirujemy do tego aby każdy klient poszukując bluzki, sukienki, torebki, kurtki, spodni, spódnicy itp. na każdą okazję, wiedział, że u Nas znajdzie w każdym przedziale cenowym szeroką gamę asortymentu w rozmiarach od 34 do 54, uniwersalnym oraz oversize.

Zbiegiem czasu, rozwojem sklepu i Naszych możliwości nie osiądziemy na laurach. Będziemy usprawniać, ulepszać, zmieniać, poprawiać sklep zgodnie z przyświecającymi nam ideami oraz cennymi uwagami Klientów. Dołożymy wszelkich starań aby sklep GIMIMORE szedł z duchem czasu i nowymi technologiami. Aby zakupy w Naszym sklepie były przyjemne, szybkie, zadowalające Wasze potrzeby.

„WASZA OPINIA I ZADOWOLENIE TO NASZ WSPÓLNY SUKCES.”